Nawigacja GoClever Navio 2 540 FE PL

Dawno już minęły czasy, gdy rodzina wyjeżdżając własnym samochodem, musiała zaopatrzyć się w stos map. Aby sprawdzić drogę należało się zatrzymać, co nie raz sprawiało wiele problemów, szczególnie kiedy ruch był duży.

Obecnie, w erze zaawansowanej technologii, mapy zostały zastąpione nawigacją GPS. Może być to samodzielne urządzenie lub aplikacja w naszym własnym smartfonie czy tablecie.

Jednym z przenośnych urządzeń GPS, dość popularnym, w niskim przedziale cenowym do 200 złotych, jest Nawigacja GoClever Navio 2 540 FE PL.

Głównym atutem tego urządzenia jest stosunkowo niska cena, zaczynająca się od 189 złotych. Nawigacja GPS posiada ekran o przekątnej 5,4” oraz rozdzielczości 480 x 272 pikseli. Posiada wbudowane na stałe mapy obejmujące Polskę i Europę, a aktualizacja wszystkich map jest darmowa. Nawigacja GoClever Navio 2 540 FE PL, zaopatrzony jest w system operacyjny Windows, ma dość pojemną pamięć wewnętrzną. Posiada również przydatną funkcję, a mianowicie ostrzega przed przekraczaniem dozwolonej prędkości oraz przed obecnością fotoradarów.